Tüm ürünlerde geçerli 1000 TL ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO fırsatını kaçırmayın

KARPUZ ÇEKİRDEĞİ (1 KG )

product

KARPUZ ÇEKİRDEĞİ (1 KG )

160.00 TL

Hatay Yöresel Ürünlerinin Tek Adresi

Açıklama

Karpuz çekirdeklerinin en şaşırtıcı ve etkileyici yararları arasında saç sağlığını geliştirme, güzel cildi destekleme , enerjiyi artırma, kan basıncını düşürme, sindirimi teşvik etme , kan şekerini düzenleme , güçlü kemikler oluşturma ve kolesterol seviyelerini düşürme özellikleri bulunmaktadır .

Karpuz çekirdekleri cildinize faydalı omega-3 yağ asitleri ve diğer yağ türlerinin zengin kaynaklarıdır. Düzenli olarak karpuz çekirdeklerini tüketmek cildinizi nemlendirmeye yardımcı olabilir. Karpuz çekirdeklerindeki antioksidanlar ayrıca, yaşlanma ve lekelerin yanı sıra çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Ayrıca, cildinizin elastikiyeti karpuz çekirdeklerinin düzenli tüketimi ile artırılabilir. En önemlisi, çekirdeği yağının cilde düzenli olarak uygulanması gözenekProtein, vücudumuzdaki tüm hücrelerin ve dokuların üretimi için gerekli olan amino asitlerden oluşması nedeniyle, diyetimizin en önemli bileşenlerinden biridir.

Özellikle karpuz çekirdekleri, düşük kan basıncına ve koroner kalp hastalığı riskinin azalmasına doğrudan bağlı olan yüksek seviyede arginin içerir. Karpuz çekirdekleri diğer amino asitler de mevcut olup, çeşitli organ sistemlerinde normal büyüme ve onarım işlemlerinin sürdürülmesine yardımcı olur.lerin tıkanmasını önleyebilir ve bu da aknenin gelişim riskini azaltacaktır.

Kargo ve Paketleme

Ürünlerimizin sizlere en sağlıklı şekilde ulaşmasını sağlayabilmek için Tüm ürünler köpük koli içerisinde(Strafor) buz aküleri ile desteklenerek paketlenmektedir.Böylece ürünlerimiz sizlere buradan çıktığı tazelikte ve lezzetinden hiç birşey kaybetmeden ulaşmaktadır.

 

Yorum Yap

Yorum Yapabilmek için öncelikle giriş yapmanız gerekmektedir Giriş Yap

Yorumlar

İnstagram'dan Bizi Takip Edin

Takip Et